Friday, November 15, 2013

FASHION EDITORIALS


 

Kylie Minogue in German GQ magazine and model Liu Wen in an editorial created for 10th anniversary of Vogue China. That´s today´s magazine offer for you.

Australian singer, which regularly appears in the charters of the most beautiful women, posed for famous photographer Ellen von Unwerth, in order to make this photo series. I admit that when there wasn´t written the name of this singer, I would hardly recognize her... Another reason why excessive retouching is not good???One of the most famous Chinese models Liu Wen got the opportunity to appear in the editorial for Vogue China, which is celebrating its 10th anniversary. Who else should the fashion editors have chosen to take photos than Mario Testino?! This fashion photographer and Liu created together interesting photos that will almost each fashionista love.

All the photos can be found on our FB page (here)

Kylie Minogue v nemeckom GQ magazíne a modelka Liu Wen v editoriály vytvorenom pre 10výročie založenia magazínu Vogue China. Tak toto je dnešná magazínová ponuka pre vás.

Austrálska speváčka, ktorá sa pravidelne objavuje aj v rebríčkoch o titul najkrajších žien, tentokrát zapózovala známej fotografke Ellen von Unwerth, aby mohla vzniknúť táto séria fotiek. Priznávam, že keby pri fotkách nebolo písané meno speváčky, tak by som len ťažko prišla na to, že je to ona... Ďalší dôkaz,že prílišná retuš je na škodu???

Jedna z najznámejších čínskych modeliek Liu Wen dostala možnosť nafotiť editoriál pre Vogue China, ktoré oslavuje už 10výročie. Koho iného si módny redaktori a editori mohli vybrať na nafotenie tohto editoriálu, ako Maria Testina?! Módny fotograf spolu Liu vytvorili zaujímavé fotky, ktoré uľahodia nejednému módnemu nadšencovi.Všetky fotky nájdete na našej FB stránke (tu)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...