Saturday, March 15, 2014

Spring´s hottest trend: BABY PINKPink colour was a part of every second runway show. Burberry, Dior, Balenciaga and many other fashion houses have chosen this colour as the hottest trend of this season. 
Although spring officially begins in a few weeks, weather did not want to wait, so it comes a little bit earlier. So when you are bored with dark outfits, pull out (or buy) some pieces in this colour.
It would be the best, if you combine it with other pink colours, pastels or white. 
 Except of the inspiration from runway we bring you specific pieces from our favorite affordable online shops.

Ružová bola súčasťou takmer každej druhej prehliadky. Burberry, Dior, Balenciaga a mnoho iných módnych domov sa rozhodlo urobiť z tejto farby najhorúcejší trend sezóny. 
Jar sa oficiálne začne až o pár týždňov,  no počasiu sa zrejme nechcelo čakať, a tak prišla trošku predčasne. Takže ak máte plné zuby tmavých outfitov, vytiahnite ( alebo si zaobstarajte) nejaký kúsok v tejto farbe. Najlepšie bude, ak ju skombinujete s iným odtieňom ružovej, rôznymi pastelovými modelmi alebo s bielou farbou.
Okrem inšpirácie z prehliadkových mól sme pre vás vybrali aj konkrétne kúsky v  z našich obľúbených,cenovo dostupnejších internetových obchodov.
No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...